פולקסווגן מולטיוואן: קובע את רף האיכות

פולקסווגן מולטיוואן הוא מוביל נוסעים איכותי ומהודר, בעל יחידות הנעה חזקות ויעילות ושפע של אבזור ומרחב. המולטיוואן מתאים לשימוש פרטי כרכב משפחתי גדול ומפואר, או לפלח הסיור ותיור כמוביל הנוסעים האולטימטיבי עם איכות שנשמרת לאורך זמן. ניתן לבחור בגרסה הקצרה או הארוכה של המולטיוואן, במנועי TDI עם 150 או 204 כוחות סוס ומבין שלוש רמות גימור גבוהות: קומפורטליין, הייליין או ביזנס. פולקסווגן השיקה את המולטיוואן לראשונה בשנת 1985 כגרסת ההיסעים המפוארת ביותר של סדרת T, ומאז ועד היום הוא קובע את רף האיכות בפלח זה, ומעלה אותו בכל פעם מחדש.

    Multivan

דגמים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
586
723
כושר גרירה עם בלמים
2,500
2,500
כושר גרירה ללא בלמים
750
750
מספר מושבים
+-
+-
6
7

הרבה יותר ממוביל נוסעים

פולקסווגן מולטיוואן הוא הרבה יותר ממוביל נוסעים. החלל שלו וורסטילי במיוחד וניתן להתאים אותו למגוון רחב של שימושים. השולחן העגול שבמרכז תא הנוסעים יכול לשמש לעבודה או לאכילה וניתן גם לקפל אותו ולאחסנו בין שני המושבים בשורה השנייה. מערכת מסילות ברצפת הרכב מאפשרת הזזה של המושבים וסידורם לפי הצורך, מזגן אחורי מקורי אחראי על אקלים מיטבי בחלל הנוסעים, וברמת גימור ביזנס חלונות כהים מאחור מבטיחים פרטיות מושלמת. ברמת גימור ביזנס, מושבי השורה השנייה ניתנים לסיבוב – בכיוון הנסיעה או נגד כיוון הנסיעה – כך שניתן לערוך במולטיוואן גם ישיבות עסקים On the go.

הרבה יותר ממוביל נוסעים

נהיגה חסרת מאמץ

פולקסווגן מולטיוואן תוכנן לנוחות מקסימלית בנסיעות ארוכות, הן לנוסעים והן עבור הנהג. סביבת הנהג במולטיוואן עוצבה עם הנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר והיא בנויה מחומרים איכותיים ועמידים וגדושה בפריטי אבזור לנהיגה חסרת מאמץ. מושב הנהג מתכוונן לגובה לטובת תנוחת נהיגה מושלמת והנהג צריך רק לקבוע את המהירות הרצויה במערכת בקרת השיוט, להניח את ידו על משענת היד הנוחה וליהנות מהדרך. מחשב דרך מורחב מאפשר בקרה על נתוני הנסיעה, עם דיבורית BT מקורית אין צורך להסיר את הידיים מההגה בזמן שמדברים בטלפון, ושקע USB מאפשר חיבור של אמצעי מדיה חיצוניים או הטענה של הטלפון הנייד. ההגה בעל כפתורי השליטה על מערכת הקול, בורר ההילוכים וידית בלם-היד מצופים עור ומרמת גימור הייליין ומעלה המושבים הקדמיים כוללים גם מערכת חימום.

ביצועים מרשימים לצד חסכון בדלק

ביצועים מרשימים לצד חסכון בדלק

המולטיוואן מצוייד במנועי TDI מתקדמים, חזקים ויעילים בנפח 2.0 ליטרים ועם הספק של 150 או 204 כוחות סוס ומומנט של 34.6 או 45.8 קג"מ בהתאמה. המנועים משודכים לתיבת DSG כפולת-מצמדים בעלת שבעה יחסי העברה, וכל גרסאות המולטיוואן מצוידות בחבילת BlueMotion Technology לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים. התוצאה היא ביצועים מעולים וחסרי מאמץ לצד צריכת דלק נמוכה של בין 6.1-6.3 ליטרים לכל 100 קילומטרים במסלול נסיעה משולב*.

 * נתוני יצרן ע"פ בדיקות מעבדה בתקן 2007/37/EC

בטיחות חסרת תקדים

רמת הבטיחות של פולקסווגן מולטיוואן גבוהה במיוחד, כראוי לרכב היסעים יוקרתי. כבר ברמת גימור קומפורטליין חבילת הבטיחות כוללת בין השאר 4 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות ESP ובקרת אחיזה TCS, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, נעילת דיפרנציאל אלקטגונית EDL, מערכת עזר לבלימה HBA, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ומערכת להתראת עייפות נהג. ברמת גימור הייליין מתווספות שתי כריות אוויר ופנסי ערפל מתכוננים בפניות, וברמת גימור ביזנס סטנדרט הבטיחות כולל גם מערכת לזהוי שטחים מתים, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת בלימת חירום אוטונומית עירונית ומערכת להתראה על שמירת מרחק, חיישני חניה קדמיים ואחוריים ומצלמת נסיעה לאחור. אין עוד רכב היסעים או רכב סיור ותיור עם חבילת בטיחות כה מקיפה כמו פולקסווגן מולטיוואן ברמת גימור ביזנס.

בטיחות חסרת תקדים

הפרטים שעושים את ההבדל

האיכות של פולקסווגן מולטיוואן נוטפת מכל פינה, ואלו הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל והופכים כל נסיעה לחוויה. כל דגמי מולטיוואן למשל מצויידם במערכת מולטימדיה Composition Media עם מסך מגע בקוטר 6.33 אינץ' ו-6 רמקולים. בתי מראות, ידיות צד ופגושים בצבע הרכב, גריל קדמי עם שלושה פסי כרום וחישוקי סגסוגת מקוריים מוסיפים למראה היוקרתי שלו, ובתוספת תשלום ניתן להזמין צביעה דו-גוונית מקורית. מולטיוואן הייליין מגיע כסטנדרט עם ריפודי עור NAPPA ועם נעילה חשמלית לדלתות הצד ולדלת האחורית, ורמת גימור ביזנס כוללת בין השאר גם גימור עץ בדשבורד, חלון שמש חשמלי, קונסולה צדדית ליושבים מאחור ותא מגירות ומקרר בקונסולה המרכזית.  

מידות

פולקסווגן מולטיוואן מוצע בגרסה קצרה (בסיס גלגלים של 3.000 מטרים ואורך כולל של 4.904 מטרים), או בגרסה ארוכה (בסיס גלגלים 3.400 מטרים ואורך כולל של 5.304 מטרים). לגרסה הקצרה כושר תמרון מצוין עם קוטר סיבוב של 11.9 מטרים בלבד ונפח הטענה מאחורי שורת המושבים הראשונה של 4.3 קוב. בגרסה הארוכה קוטר הסיבוב הוא 13.2 מטרים ומאחורי שורת המושבים הראשונה יש 5 קוב של נפח הטענה. ממד הרוחב (1.904 מטרים) זהה בשתי הגרסאות, והגרסה הארוכה גבוהה ב-40 מ"מ יותר מזו הקצרה (1.990 מטרים לעומת 1.950 מטרים).

מידות

מושבים

פולקסווגן מולטיוואן מוצע עם שבעה מושבים כולל מושב הנהג – שני מושבים מלפנים, שני מושבים בשורה השניה ושלושה מושבים בשורה השלישית. סידור זה מאפשר כניסה ויציאה קלות לתא הנוסעים (עם שתי דלתות צד כסטנדרט), וניתן לסדר את חלל תא הנוסעים הכולל שולחן עגול במרכזו בהתאם לצורך באמצעות מערכת מסילות ברצפת הרכב.   

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין